Jesteś tutaj: POSTER > Kontakt

Kontakt

POSTER Zakład Automatyzacji

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

email: office@poster.poznan.pl

BIURO HANDLOWE
60-462 POZNAŃ, ul.Synów Pułku 26
tel. (61) 8422610, 8221290, fax. (61) 8422609

Dyrektor Handlowy:
Tadeusz Cieśliński – tadeusz.cieslinski@poster.net.pl

Księgowość:
Jolanta Cieślińska – jolanta.cieslinska@poster.net.pl – 604 070 801
Edyta Cieślińska – edyta.cieslinska@poster.net.pl – 600 608 001

Dział Handlowy:
Krzysztof Cieśliński – krzysztof.cieslinski@poster.net.pl – 604 477 307
Paweł Maksymiszyn – pawel.maksymiszyn@poster.net.pl – 666 845 937

Dział Projektów:
Przemysław Kina – przemyslaw.kina@poster.net.pl – 696 113 024
Szymon Hajdasz – szymon.hajdasz@poster.net.pl – 604 957 759

Koordynatorzy :
Serhey Kovyrin – serhey.kovrin@poster.net.pl
Jakub Kaczmarek – jakub.kaczmarek@poster.net.pl

BIURO TECHNICZNE
63-400 OSTRÓW WLKP., ul. Czarnieckiego 24
tel. (62) 5924440

Dyrektor Techniczny:
Stanisław Nowicki – stanislaw.nowicki@poster.net.pl

Produkcja i Logistyka:
Zbigniew Jakubczak – zbigniew.jakubczak@poster.net.pl – 604 243 246
Wiesław Gąsior – wieslaw.gasior@poster.net.pl – 600 290 386
Agata Sufryd – Kaczmarek – agata.sufryd@poster.net.pl – 698 958 810

Dział programowania:
Maciej Chuchla – maciej.chuchla@poster.poznan.pl – 660 781 672
Joanna Nowicka – joanna.nowicka@poster.net.pl – 600 971 560
Piotr Mucha – piotr.mucha@poster.net.pl – 602 507 736

Serwis:
Tomasz Strugarek – tomasz.strugarek@poster.net.pl – 604 564 323
Szymon Dera

Monterzy:
Krzysztof Poprawa
Mariusz Kaczmarek
Tomasz Werner