Jesteś tutaj: POSTER > Kontakt

Kontakt

POSTER Zakład Automatyzacji

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

email: office@poster.poznan.pl

SIEDZIBA:

60-462 Poznań, ul. Synów Pułku 26

BIURO HANDLOWE
60-462 POZNAŃ, ul.Synów Pułku 26
tel. (61) 8422610, 8221290, fax. (61) 8422609

Prezes Zarządu:

Krzysztof Cieśliński 

Wiceprezes Zarządu: 
Tadeusz Cieśliński – tadeusz.cieslinski@poster.poznan.pl – 608 295 290

Księgowość:
Jolanta Cieślińska – jolanta.cieslinska@poster.poznan.pl – 604 070 801
Edyta Cieślińska – edyta.cieslinska@poster.net.pl – 600 608 001

Agnieszka Kamińska – agnieszka.kaminska@poster.poznan.pl – 607 455 344

Dział Handlowy:
Krzysztof Cieśliński – krzysztof.cieslinski@poster.poznan.pl – 604 477 307
Paweł Maksymiszyn – pawel.maksymiszyn@poster.net.pl – 666 845 937

Dział Projektów:
Przemysław Kina – przemyslaw.kina@poster.net.pl – 696 113 024
Szymon Hajdasz – szymon.hajdasz@poster.net.pl – 604 957 759

Koordynatorzy :
Serhey Kovyrin – serhey.kovyrin@poster.poznan.pl – 539 197 854

Mariusz Król – przemyslaw.kina@poster.poznan.pl – 696 113 024

Dział Programowania:
Michał Kwiatkowski – michal.kwiatkowski@poster.poznan.pl – 788 260 108
Paweł Kedzierski – pawel.kedzierski@poster.poznan.pl – 661 263 065

 

BIURO TECHNICZNE
63-400 OSTRÓW WLKP., ul. Czarnieckiego 24
tel. (62) 5924440

Wiceprezes Zarzadu:
Stanisław Nowicki – stanislaw.nowicki@poster.poznan.pl

Produkcja i Logistyka:
Zbigniew Jakubczak – zbigniew.jakubczak@poster.poznan.pl – 604 243 246
Wiesław Gąsior – wieslaw.gasior@poster.poznan.pl – 600 290 386

Jacek Pawłowski – jacek.pawlowski@poster.poznan.pl – 660 781 672

Agata Sufryd – Kaczmarek – agata.sufryd@poster.poznan.pl – 698 958 810

Dział programowania:
Michał Panek – michal.panek@poster.poznan.pl – 600 971 560
Piotr Mucha – piotr.mucha@poster.net.pl – 602 507 736

Serwis:

Paweł Kupczyk – pawel.kupczyk@poster.poznan.pl – 698958 542

Adam Wojciechowski – adam.wojciechowski@poster.poznan.pl – 604 564 323
Radosław Mrowicki – radoslaw.mrowicki@poster.poznan.pl

Monterzy:
Krzysztof Poprawa
Mariusz Kaczmarek
Tomasz Werner